#1 2007-10-20 23:43:43

kalipso

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 19
Punktów :   

Bobik w Mediach

Dzisiaj w radiu, które Bobik sobie ukochał usłyszałam takie oto wieści: "Drodzy słuchacze Radia Maryja. Za trzy tygodnie odbedzie się premiera nowego oratorium Pana P.R. "Oratorium dla Świata". Serdecznie wszytkich zapraszamy!". Po tym ogłoszeniu poleciała pisenka "Cała prawda". Ciekawe czym bobik przekonał ojca R.? Może spotkali się na tergach BMW. Kto wie. Maja wiele podobnych pasji: drogie samochody, latanie helikopterem z miasta do miasta i nie zapominajmy o parciu na ekran.

Offline

 

#2 2007-11-01 23:26:23

Otolinek

Pirat

Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 59
Punktów :   

Re: Bobik w Mediach

A ja myślałem, że to dział do obrony jego bobikowatej mości??? No, ale się nie dziwię


Pozdrowienia dla nesci, kapłanki sekty "R" za jej geniusz i jakże trafną ocenę mojej osoby
Teraz Ci pokażę kochanie jak można być niemiłym i oportunistycznym

Offline

 

#3 2007-11-02 16:12:52

jagush

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 104
Punktów :   

Re: Bobik w Mediach

wszyscy liczyli że i tu się zakon zbiegnie gromadką i zakracze nasze żarty z księciunia....nawet osobny rozdzialik dostały(li).....a tu lichutko....

Offline

 

#4 2007-11-02 22:16:48

Otolinek

Pirat

Zarejestrowany: 2007-08-03
Posty: 59
Punktów :   

Re: Bobik w Mediach

Ja tam się cieszę, że zakon się kisi na odpowiednim do tego miejscu i tam swój smrodek fermentacji rozsiewa...


Pozdrowienia dla nesci, kapłanki sekty "R" za jej geniusz i jakże trafną ocenę mojej osoby
Teraz Ci pokażę kochanie jak można być niemiłym i oportunistycznym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumslodat.pun.pl www.prawodzienne.pun.pl www.mesjasz.pun.pl www.forumzswnf.pun.pl www.sor.pun.pl